En iyi 10 instagram butiği

Günümüzde e- ticaret kavramının yaygın olarak kullanıldığı instagram sayfaları özellikle butik mağazaların bir numaralı tercihleridir. Daha geniş bir kitleye ulaşabilmek için kurulan bu sayfaların maliyetsiz kurulmu nedeniyle tercih edilebilirliği oldukça fazladır. Her çeşitte ürünün pazaralandığı bu sayfalarda iade, değişim müşteri memnuniyeti ve güvenirliği kazanabilmek açısından oldukça önemlidir. Bunun için farklı politikalar düzenleyen butikler bir birleriyle yarış içindedirler. Düzenlenen çekilişler ve promosyonlar müşteri memnuniyeti açısından önmeli olmakla birlikte müşteriyi kaybetmemek içinde önemli bir strateji oluşturmaktadır. Rakibin bol olduğu bu platformda ayırt edicilik önemlidir. Günümüzdeki sayfaları incelediğmizde bunu başaran sayfalara göz atıcak olursak ilk 10 butiği şu şekilde sıralayabiliriz.

1.Ponpon Butik

54,4bin takipçinin olduğu sayfada her türlü ayakkabı çeşidi değişim ve iadesiz satılmaktadır.Kapıda ödeme imkanı da sunmakla birlikte kargo ücreti yurt içi bütün şehirlere 6 tl’dir. Yeni uygulamalarla renklenen sayfa daha çok takipçi kazanabilmek için çekişiliş gibi küçük organizasyonlar düzenlemektedir

ponpon butik

2.Butik 10

75,9bin takipçinin olduğu bu sayfada her türlü giyim ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.Moda ile iç içe olan bu sayfanın kurucusu Aslı Fettahoğlu’dur. Ödemelerde taksit imkanıda sunan bu sayfada kapıda ödeme imkanı da mevcuttur. Metropol Çarşı/Antalya’da butik mağazası bulunmaktadır.

butik 10

3.Begas Butik

4.706 takipçi’nin olduğu bu sayfada genellikle ünlülerin giydiği kıyafet ve ayakkabılar satılmaktadır.Kapıda ödeme seçenekleri de bulunmaktadır.

begas butik

4. Butik Tak

237bin takipçinin olduğu bu sayfada daha çok spor giyime yönelik seçimler sunmaktadır. Değişim ve iade mevcuttur.

butik tak

Dolap Delisi

14,7bin takipçinin olduğu bu site zara, nike gibi büyük markaların ürünlerini satmaktadır. Değişim ve iade mevcuttur.

dolap delisi

6. Minnie Butik

2.712 takipçinin olduğu bu sitede butik giyim ürünleri konusunda oldukça iddalı olan sayfa kurucusu Nisa Saraç Pendik/istanbulda butik mağazası mevcut.

minnie butik

6.Mine Tan Butik

418bin takipçinin olduğu bu sayfada kapıda ödeme kolaylığı sunmaktadır. Bahçelievler /istanbul’da butik mağazası mevcuttur.

mine tan butik

8.Cnsn Butik

15bin takipçinin olduğu bu sayfada ayakkabı ve çanta konusunda farklı seçimler sunmakatadır.

cnsn butik

9.Wuubutik

45,2bin takipçinin olduğu bu sayfa da ise farklı çanta ve cüzdan seçenekleri bulunmaktadır. Nakit ve kredi kartıyla çeşitli ödeme imkanları sunmaktadır.

wuu butik

10.Graziellaa Takı

352 takipçinin olduğu bu sitede ise bir çok takı seçeneği bulunmakta ve ürünlerin fiişiyle birlikte gelmesi de büyük bir avantajdır.

graziella butik

Yorum Yazın


isminiz:
E-posta:
Mesajınız: