Tesettür ürünleri satan en popüler 10 instagram mağazası

Günümüz şartlarına bakıldığında internet hayatımızın her alanına işlemekle birlikte çoğumuzun vazgeçilmezi haline gelmiştir. İnternetsiz, sosyal medyasız yaşayamayacak hale geldiğimiz de bu işin acı bir gerçeğidir. Her işimizi internet üzerinden kolaylıkla halledebilir ve zamandan tasarruf edebiliriz tabi her şeyin belli ölçülerde olmasına dikkat etmek gerek çünkü internet dünyası sinsi bir hastalık gibidir. Zamanla bir bakmışsınız sizi avucunun içine almış onsuz yaşayamaz hale gelmişsiniz bunun önüne geçmekte sizlerin elinde. Okurlarımıza AlvinTOFFLER’in şu notunu düşelim öyleyse; İnternet; sınırların, engellerin, bayrakların ve ülkelerin bulunmadığı, taşıdığınız tek pasaport olduğu bir dünyaya giden yol olmalı AlvinToffler. İnternetin sakıncalarına her ne kadar değinmiş olsak ta internet şuan da bulunduğumuz dünya şartlarında bize her alanda özgürlüğümüzü sağlayan sanal bir dünyadır. Pek çoğumuzun ekmek yediği bir ekmek kapısıdır. Neyi nasıl kullanabileceğini iyi bilen insanlar her şeyi avantaja çevirdiği gibi internet dünyasını yüksek oranlarda avantaja çevirmişlerdir. Bilirsiniz alışveriş konularını hani sokak sokak mağaza dolaşıp aradığınızı bulmaktansa netten istediğiniz her ürüne ulaşmanız belki de sadece 10 saniyenizi alır. Bize böyle kolaylıklar sağlayan butikler çoğumuzun vazgeçilmezleri arasındadır. Şimdi sizinle birlikte sosyal medyada en iyi 10 tesettür butiklerine bir göz atacağız.

SEFAMERVE

Çoğunuz duymuşsunuzdur daha önce sefa Merveyi internet üzerinden alışverişe açık olan sefa Merve tesettür alanında ki tüm ihtiyaçlarımızı karşılayabilecek instagramda 1,9 milyon takipçiye ulaşan ve bununla da kalmayıp ihracatta yapan kaliteli ve prestij sahibi bir sayfadır. Müşteri memnuniyetine oldukça önem vermektedirler. Ürün değişim ve iade koşullarında ise oldukça hassas bir tutum içerisindeler. 1 hafta içerisinde etiketli ürünlerde değişim veya anında karta veya elden iade imkânı sunmaktadırlar. İnstagram sayfasına bu linkle ulaşabilirsiniz.

Sefa Merve

MODAMERVE

2001 yılından beri online alışveriş sitesi olan moda Merve tesettür elbise, tesettür kombin ve tesettürle ilgili tüm kombineleri bünyesinde barındırıp satışa sunan online bir butiktir. İstikramda 379 milyon takipçiye ulaşan moda Merve müşteri memnuniyetine oldukça önem vermektedirler. Kampanyalı ve fırsat ürünleri hariç tüm ürünlerde 1 hafta içerisinde değişim ve iade imkanları mevcut olmakla birlikte müşteriye 7/24 hizmete açık olan online bir butik sitesidir. İnstagram sayfasına bu linkle ulaşabilirsiniz.

ModaMerve

BUTİKGEZ

İnstagramda 212 bin takipçiye ulaşan butik gez tesettür üzerine açılmış online bir butik sitesidir. Değişim olanakları mevcutken iade olanaklarına kapalı olan butik gez 7/24 müşteriye hizmet veren güvenilir bir online butik sayfasıdır. İnstagram sayfasına bu linkle ulaşabilirsiniz.

butik gez

PEKSEKER

İnstagram 301 bin takipçiye ulaşan peksekerbutik Tesettür abiyeler üzerine açılmış güvenilir online bir butik sayfasıdır. Memnuniyeti garanti vermiş değişim ve iade konusunda müşteriye memnun edecek imkanlar sağlamaktadır. İnstagram sayfasına bu linkle ulaşabilirsiniz.

Pekseker

TESETTURİSTAN

İnstagramda 267 bin takipçiye ulaşan peksekerbutik Tesettür kombinler üzerine açılmış güvenilir bir online bir butik sayfasıdır. Tesetturistan butik müşteriye değişim imkanları sunmaktadır. Kapıda ödeme gibi birçok imkân sağlamaktadır. 7/24 hizmet veren güvenilir bir online sayfasıdır. İade mevcut değildir. İnstagram sayfasına bu linkle ulaşabilirsiniz.

Tesetturistan

TESETTURMOOD

İnstagramda 114 bin takipçiye ulaşan tesetturmood Tesettür kombinler üzerine açılmış güvenilir online bir butik sayfasıdır. Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo imkânı sunmaktadır. Değişim olmakla birlikte kapıda ödeme gibi kolaylıklar sağlamaktadır. İade mevcut değildir. İnstagram sayfasına bu linkle ulaşabilirsiniz.

Tesetturmood

TESETTURISLAND

İnstagramda 257 bin takipçiye ulaşan tesetturısland Tesettür abiye ve elbise üzerine açılmış güvenilir online bir butik sayfasıdır. Tüm dünyaya 1 günde kargo kolaylığı diyerek oldukça iddialı slagonuyla müşteriye hızlı bir hizmet sunmaktadır. Değişim olanağı sunmaktadır. Kapıda ödeme var İade yok İnstagram sayfasına bu linkle ulaşabilirsiniz.

TesetturIsland

TESETTURDEPOSUBUTİK

İnstagramda 5.593 bin takipçiye ulaşan tesetturdeposu Tesettür abiye ve elbise üzerine açılmış güvenilir online bir butik sayfasıdır. İnstagram sayfasına bu linkle ulaşabilirsiniz

Tesetturdeposu

SENASEVER

Modanın tüm yenilikleriyle instagramda 594 bin takipçiye açılmış kişisel güvenilir bir sayfadır. Değişim ve iadede müşteriye memnuniyeti hedef alınmıştır. İnstagram sayfasına bu linkle ulaşabilirsiniz

Senasever

RİMELAŞKINA

Kişisel blog sayfası olmakla birlikte yüzlerce markayı müşteriye tanıştırma imkânı sağlıyor. Değişim ve iadede müşteri memnuniyeti esas alınmıştır. İnstagram sayfasına bu linkle ulaşabilirsiniz

Rimelaskına

Yorum Yazın


isminiz:
E-posta:
Mesajınız: