Ankara'nın Popüler Butikleri

Türkiye’mizin başkenti Ankara bu özelliği dışında da bizlere farkındalığını renkli tasarım butikleriyle ispatlamış oldu. Bir çok çeşit ürüne ulaşabiliceğimiz bu kentte aksesuar, takı, giyim alanında bizlere bir çok yenilik sunmaktadır. Sizler için Ankara’nın ilham verici sokaklarından derlediğimiz 5 butiğe göz atalım.

Kirpi by leman

Kombinlerinizi şık bir takıyla tamamlayıp farkındalık yaratmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bir çok farklı tasarımın bulunduğu bu butikte ürün çeşitliliğinden çok tasarımların özgün olması dikkat çekmektedir. Kolye, küpe, bileklik ve daha bir çok üründe farklı imzalar görebilirsiniz. Takıp takıştırmayı sevenler için kesinlikle doğru adres.

El doku

Ev tasarım ürünlerinin satıldığı bu butik ise sosyal sorumluluk projesi içerikli oldukçada başarılı. El örgüsü ürünlerin yer aldığı bu butikte ev dekorasyon ürünlerinden giyime her şey mevcut örgü çanta, çorapların ve aksesuarlar ilgi odağı. Kadınların iş hayatındaki isabetli ilerleyişini arttırmak amaçlı kurulan bu işletme sosyo ekonomik dengeye katkı sağlamaktadır. Bu tür projelerin arttırılması ve toplumdaki ön yargıların kırılması açısından cesaret verici butiği bizlerde canı gönülden destekliyoruz.

Mağazanın vitrindex sayfası:

EL DOKU

Slave of skin

Slave of Skin; avangart tasarımlara elegance dokunuşlarla güçlü, farklı, asi ama şık, giyilebilir deri aksesuarlarla alışılmış moda trendlerinin çok ötesinde bir stille modern kadının giyim dünyasında başkalaşımı hedeflemiştir. Farklı tarzını iddalı bir şekilde yansıtan bu butik ise farklılık yaratmak isteyenler için doğru seçim olacaktır. Değişik aksesuarlar, kemerler vs. ürünler satılmaktadır.

Mağazanın vitrindex sayfası:

SLAVE OF SKİN

Nardress

Nar^ın annesi Derya nın "artık kendimi mutlu hissedeceğim bir iş yapmak istiyorum!" feryatlarının neticesidir. Bebek kıyafetleri ve aksesuarları yer alan bu butikte sesini dünyaya duyurmaya çalışmaktadır.

Mağazanın vitrindex sayfası:

NARDRESS

Keyman Desing

Farklı tasarım ayakkabı seçeneklerinin bulunduğu bu butik ise Ankara’nın gözde mekanlarından. Ürün çeşitliliğinin fazla olduğu ,şıklığın ve rahatlığın kombinlendiği bu butikkesinlikle görülmeye değer.

Mağazanın vitrindex sayfası:

KEYMAN DESİGN

Yorum Yazın


isminiz:
E-posta:
Mesajınız: