Taksimde Popüler Moda Alışverişi Noktaları

Taksim tarihi yapısıyla göz kamaştırıcı ve turistlerin akın akın tercih etiği buram buram tarih kokan şüphesiz İstanbulun göbeği sayılacak yerleri arasındadır. Meydanda bulunan cumhuriyet anıtı şu anda tören yeri olarak kullanılmakla birlikte kentin en dikkat çekici İstiklal caddesinde kent yaşamının en üst seviyelere çıkaran meydanlar arasındadır. Çok sayıda sinema, tiyatro, tasarım atölyeleri, sergi salonları, mağazalar ve birçok kafeyi bünyesinde barındırır. 24 saat hareket halinde olan taksim gece boyuda prenses edasından ödün vermeyerek her saatte ışıl ışıl rengârenk görünür. Oldukça kalabalık olan istiklal caddesi gün boyu alışverişle dolup taşan insanlarla dolu. Bizlerde size bu yazımızda taksimde en iyi nerelerde alışveriş yapabilirsiniz nereler daha uygun olur sizlerle bunları paylaşacağız.

RİTTERBİTTER TASARIM ATÖLYESİ

Taksimde kesinlikle uğranması gereken yerler arasındadır. Özel birçok ayakkabıdan tutun şapka tasarımlarına kadar çeşitli aksesuarları tasarlayan kendi alanında oldukça başarılı olan RİTTERBİTTER atölyesi zet.com da müşterilere internetten de alışveriş yapma imkânı sunuyor.

RİTTERBİTTER

MADESİGNİSTANBUL TASARIM ATÖLYESİ

2014 yılında faliyete geçen madesignistanbul’un tüm ürünleri el emeğiyle 925 ayar gümüşten üretilmekte olup her zevke ihtiyaca göre müşterinin kesinlikle memnun kalacağı garanti edilmiş tasarım atölyesidir. Satışlarını atölyenin yanı sıra internet üzerinden zet.com üzerinden de yapmaktırlar.

MADESİGNİSTANBUL

BY RETRO

Bay Retro, istiklal caddesinden Tünele doğru inerken sağ kısımda bulunan Suriyeli pasajının içinde yer almaktadır. Birçok dönem dizisinin kıyafetleri mağazada bulunuyor. Eğer sizde dizilerde giyilen kıyafetlere sahip olmak istiyorsanız By Retro mağazasını tercih edebilirsiniz. BY RETRO

MY PERA 1960

Cihangir altıpatlar sokakta kendine yer bulmuş My pera 1960 2. el ürünler satmaktadır. Dünyaca ünlü markaları bulunduran mey pera aynı zamanda özel tasarım ürünlerinide bulundurmaktadır. MY PERA

MARİPOSA CİHANGİR

Şimşirci sokakta yer alan mariposa genç tasarımcıların tasarladığı ürünlere ağırlık vererek daha naif ve şık dokunuşlarla kaliteli ürünler çıkararak piyasada adından çokça söz ettirmeyi başarmış bir tasarım atölyesidir.

MORİPOSA

Yorum Yazın


isminiz:
E-posta:
Mesajınız: