Fatih’'in Gözde Butikleri

İstanbul’un gözde semtlerinden olan Fatih giyim sektöründe oldukça iddalıdır. Günlük giyimden abiyeye çeşitlerin bol olduğu Fatih’te tasarım mağazalara rastlamakta mümkün. Kendi standartını ve tarzını yaratmak isteyenler için doğru adres diyebiliriz. Tesettür giyim mağazaları yoğun olarak bulunmaktadır. Özel günler için elbise diktirmek isteyenlerde bu bölgedeki butiklerden yararlanabilirler. Şimdi sizler için gezdiğimiz sokakların en gözde butiklerine göz atalım.

Beyazsel/Çizgisel Butik

Tasarım butik mağazası olan bu butikte tesettür giyimde farklılık yaratmak isteyenler için doğru adres.Bir apartmanın ikinci katında yer alan bu butikte özel dikim giyisilerde mevcuttur.

Beyazsel / Çizgisel Butik İletişim:

Adres: Fevzipaşa Cad. No: 101 Kat: 3 Fatih / İSTANBUL

Telefon: 0(539)3803114

Sayfaya linkten ulaşabilirsiniz

beyazsel/çizgisel butik

Pınar Şems Butik

Daha çok tasarımlarını internet üzerinden yayınlayan Pınar şems tez’in Fatih’te butik mağazası mevcuttur. Daha çok özel tasarım yapan bu butikte tesettür giyim alanında hizmet vermektedir.Aynı zamanda ünlü tasarımcı Gamze Polat’ın koleksiyonuda bu butikte yer almaktadır.

Pınar Şems Butik İletişim:

Adres: Akşemseddin Mah. Fevzipaşa Cad. 17/1 Fatih İSTANBUL

Telefon: 0(212)5339444

Sayfaya linkten ulaşabilirsiniz

pınar şems butik

Tuay Karaca Butik

Özel günlerde şık ve zarif görünmek isteyenler Tuay Karaca’nın birbirinden özel tasarımlarınamutlaka göz atmalılar. Uyumlu renk seçimleriyle göz kamaştıran parçalar , özgün ve kusursuz kombinler yapmak isteyenlerin doğru adresi burası.

Tuay Karaca Butik İletişim:

Adres: Akşemseddin mh.Fevzi Paşa Cad No:17 Fatih İSTANBUL

Telefon: 0(212)8581920

Sayfaya linkten ulaşabilirsiniz

Tuay Karaca butik pınar şems butik

Minel Aşk Butik

Özel bir tesettür mağazası olan bu butikte ise gününüze şıklık katabilirsiniz. Gündelik yaşamın sıradanlığından kurtulmak isteyen hanımlar için iyi bir tercih olabilir.

Minel Aşk Butik İletişim:

Adres: Akşemseddin Mah. Fevzipasa Cad. No29 Fatih İSTANBUL

Sayfaya linkten ulaşabilirsiniz

minel aşk butik

Pembe Pırıltılar Butik

Tamamen kendi tasarımlarından oluşan mağazada tesettür giyimde en az diğer butikler kadar iddalı fiyatların biraz daha uygun olduğu bu butik mağazada da birbirinden şık kombinler yapabilirsiniz.

Pembe Pırıltılar Butik İletişim:

Adres: fevzipaşa Cad. Kınalızade Sok. No: 21/a Fatih İSTANBUL

Telefon: 0(212)5330977

Sayfaya linkten ulaşabilirsiniz

pembe pırıltılar butik

Sizler için gezdiğimiz fatih’in tarih kokulu sokaklarından derlediğimiz bu beş gözde butikten keyifle alış veriş yapabilirsiniz.. Bununla beraber, Fatih’e uğradığınızda sadece saklı butiklere değil, Cengiz Aktürk, Tekbir, Setrems, Alvina, Avenna, Aker, Armine, Jaade, Kayra, Tuğba, Puane, Ghisa gibi daha birçok tesettür giyim markasına ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın


isminiz:
E-posta:
Mesajınız: