Bakırköy'deki Popüler Butikler

Bakırköy deyince akla ilk gelen şeylerden biri de alışveriş. Yıllanmış yapısıyla ara sokaklarda keşfedilmeyi bekleyen butik mağazalarında oldukça iddalı tasarımlar mevcut. Her sokağını karış karış gezmek istiyeceğiniz Bakırköy sokaklarındaki turumuzda sizler için en akılda kalıcı mağazaları derledik. İlginç tasarımlar, iddalı kombinler veya marka tutkunları için ideal bir semt. Gece kıyafetleri ve gündelik kıyafetlerin satıldığı bu bölgede her sokakta bir dükkana rastlamak mümkün.Butiklerin yanı sıra bu bölgedeki Bakırköy pazarı da oldukça meşhur. Günümüz modası parçalarının yoğun olduğu bu pazarıda mutlaka gezmelisiniz.

Arya Giyim

Arya Giyimde moda artık parmaklarınızın ucunda !

Bakırköyün gözde butiklerinden Arya butiğin kurucusu Mehmet Hanifi Turan. Birbirinden şık abiye elbiselerin bulunduğu bu butik mağazada tesettür abiye konusundaoldukça iddalıdır. Daha çok tesettür giyim alanında hizmet vermesine rağmen her özel gün için şık kombinler bulabilirsiniz.

İletişim:

Adres:Zeytinlik Mah. Ebuziya Cad. 24/A Bakırköy, İstanbul

Telefon:0212 583 37 07

Sayfaya linkten ulaşabilirsiniz

ARYA GİYİM

Özden Abiye

Şıklık ve zerafetin yarıştığı bu butikte özel tasarım abiyeler mevcuttur.Kurucusu Ayhan Özden. Özel günlerde farklı görünmek isteyenler için doğru tercih Özden Abiye. Daha çok şifon kumaş şık abiyelerin bulunduğu bu butikte her renkte elbiseye rastlamanız mümkün. İndirimlerin sık sık düzenlendiği bu butikte fiyat olarak oldukça iyi. Görülmeye değer.

İletişim:

Adres:: Cevizlik Mah. Bakırköy, İstanbul

Telefon:0212 543 83 85

Sayfaya linkten ulaşabilirsiniz

ÖZDEN ABİYE

Gızıa Moda

Moda tutkunlarının Bakırköydeki durağı Gızıa moda butik mevsimlere ve özel günlere göre klarasyonlar düzenlemektedir. Konseptli yapısı dikkat çekmekle birlikte kişiye özel tasarımlarıda bulunmaktadır. 25 yıldır moda hayatında olan Gızıa dünya çapında markaolma yolunda da emin adımlar atmaktadır. Gündüzün ve gecenin her anında kendinizi özel hissedebileceğiniz elbiseleri, bluzları, etekleri ve yüzlerce aksesuarı Gizia.com’da bulabilirsiniz.

İletişim:

Adres:Şenlikköy Mahallesi Yeşilköy Halkalı Cad. No:93

Telefon:02126635380

Sayfaya linkten ulaşabilirsiniz

GIZIA MODA

Yorum Yazın


isminiz:
E-posta:
Mesajınız: