Düzce'nin Popüler Butikleri

Düzce’nin doğal güzellikleriyle ünlü bir şehir olduğunu bilmeyen yoktur. Şelaleleri, gölleri, ormanları… bunların yanında pekte büyük olmayan merkezinde alışveriş tutkunları için farklı imkanlar sunmaktadır. butik mağaza çeşitliliğinin bol olduğu bu bölgede görülmeye değer butikleri sizler için derledik.

Korkmaz Giyim

Farklı ürün çeşitliliğiyle oldukça sık tercih edilen bu butikte ayakkabı, kadın giyim ve erkek giyime dair her şeyi bulabilrsiniz. Bir çok markaya ev sahipliği yapan bu mağazayı mutlaka ziyaret etmelisiniz.

markalar:

Armine

Setrms

Pierre Cardin Women

Accort

Esswap

Massiomo Donna

İletişim:

Adres:Cedidiye Mah. Hafız Hasan Efendi Cad. 7/A Düzce Merkez, Düzce

Telefon:03805120300

Sayfaya linkten ulaşabilirsiniz

Korkmaz Giyim

Pardesü Dünyası

Tesettür giyimle ilgili her şeyi bulabiliceğiniz bu butikte Düzce’nin gözdelerinden. Tunik, pardesü çeşitlerinin yoğun olarak bulunmaktadır. Kampanyaları ve indirimleriyle tesettürlü bayanlar için en ideal mağaza diyebiliriz.

İletişim:

Adres:Burhaniye Mah. Atatürk Blv. Düzce Merkez, Düzce

Telefon:03805250311

Sayfaya linkten ulaşabilirsiniz

Pardesü Dünyası

Barrels And Oıl

Giyimin genç tarzı Barrel And Oıl ürün çeşitliliğiyle hem gözlerinize hem de bedeninize hitap ediyor. Daha çok genç giyim tarzının yansıtıldığı bu mağazda çanta , gözlük, kemer gibi kombinlerinizi tamamlıyacak şık aksesuarlarda bulmanızda mümkün.Bir birinden trend kombinlerin yer aldığı bu mağazada da alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

İletişim:

Adres:İstanbul Cad. No:1 Krempark AVM.

Telefon:03807901278

Sayfaya linkten ulaşabilirsiniz

Barrels And Oıl

Frog

Genç giyimin bir diğer vücut bulmuş mağazası frog’da bu konuda oldukça iddalı. Renkli giyim ürünleri dışında sezonluk ayakkabı ve çantaların satıldığı bu butikte güler yüzlü personelleri de es geçmek olmaz. Erkek ve bayan giyimde mevcut. Krem park alışveriş merkezinde yer alan bu mağazayı da tavsiye ediyoruz.

İletişim:

Adres:Kültür Mah. İstanbul Cad. Krempark AVM

Telefon:08508503764

Sayfaya linkten ulaşabilirsiniz

Frog

Yorum Yazın


isminiz:
E-posta:
Mesajınız: