Bolu'nun Popüler Butikleri

Bolu’nun güzel doğası, temiz havası ve enfes yemeklerini bilmeyen yoktur. Bu güzel şehrin saklı kalmış sokakları ve renkli caddelerinde çıktığımız turda butik giyim mağazalarını derledik. Havanın her zaman normal dereceden biraz daha düşük olduğu Bolu’da mevsimlik bir çok giyim çeşitlerine rastlayabiliceğiniz gibi özel gece kıyafetleri, günlük şık kombinler, rahatlık ve konfor arayanlara özel spor kıyafet mağazaları mevcut. Alışveriş merkezlerinin yanı sıra İzzet Baysal caddesinde de bir çok butik mağazaya rastlamanız mümkün. Çıktığımız bu keyifli alış veriş turunda sizlerin mutlaka görmeden geçmenizi istemediğimiz birkaç butik mağazayı derledik. keyifli alışverişler dileriz..

Oğuz Park Giyim

Bolu İzzet Baysal caddesinde yer alan bu gözde butikte kadın giyim adına her şeyi bulabilirsiniz.Kadın giyimde oldukça iddalı olan Oğuz park’ta özel geceler içinde bir birinden şık abiye elbiseler bulmanız mümkün. Güler yüzlü personeliyle ev sahipliği yapan Bolu’nun bu gözde mağazasında hepinize keyifli alışverişler dileriz.

Adres: Tabaklar Mah. İzzet Baysal Cad. 20 Becikoğlu AVM K:Zemin Bolu Merkez, Bolu

Sayfaya linkten ulaşabilirsiniz

Oğuz park giyim

Avenna Giyim

Senin stilin senin tarzın !

Tesettür giyimde en doğru adres Bolu Higway’de bulunan Avenna Giyim mağazası. Farklı tarzda kombinler yapabiliceğiniz özel tasarım elbiselerinde yer aldığı bu butikte oldukça şık tercihler bulunuyor. Tesettür giyimde farklılık yaratmak için doğru adress olan Avvena’da sizde tarzınızı oluşturun.

Adres:Elmalık Köyü Ankara İstanbul Yolu 5 Highway Outlet AVM (Ankara İstanbul Yolu 227. Km) Bolu Merkez, Bolu

Sayfaya linkten ulaşabilirsiniz

Avenna giyim

Fulla Moda

Tabaklar Mah. Albay Sok. 3 Bolu Merkez’de yer alan bu bayan giyim mağazasında Erkek ve çocuk giyimde mevcut. İç giyiminde yer aldığı bu mağazada daha çok spor giyime yönelik. Rahatlık ve konfor arayanlar için doğru tercih olucaktır

Adres:Tabaklar Mah. Albay Sok. 3 Bolu Merkez, Bolu

Sayfaya linkten ulaşabilirsiniz

Fulla moda butik

Yılka Giyim

Tabaklar Mah. İzzet Baysal Caddesi’nde yer alan Yılka Giyim’de tesettür giyimde oldukça iddalı. Birbirinden şık tesettür kombinlerin yer aldığı bu butik mağazda mutlaka ziyaret edilmeli.

Adres:Tabaklar Mah. İzzet Baysal Cad. 20/A Bolu Merkez, Bolu

Sayfaya linkten ulaşabilirsiniz

yılka giyim

Bu muhteşem butikleri mutlaka ziyaret edin tarzınıza farklılık katın!

Yorum Yazın


isminiz:
E-posta:
Mesajınız: